KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846052
nr 1384 6052
Gustaf Höyer, Stilleben. Signerad, daterad 1946. Olja på duk, 59x54 cm, yttermått inklusive ram: 65x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:53:45
100 kr
150 kr